İvedik OSB Mah. 1459.Cadde No:48 Yenimahalle/ANKARA/TÜRKİYE
Tel: +90(312)3861296 • E-Posta: bilgi@hidrom.com.tr

700 Bar Hidrolik Tork Pompaları (LP Serisi)

 • LP3.2 - 6Lt Hidrolik Tork Anahtarı Pompası
LP3-2 Hidrolik Tork Pompası (İki Cihaz Çıkışlı)
 • 700 bar çalışma basıncında değişken debili pistonlu pompa

 • Basınca göre değişen üç farklı yağ debisi

 • 6 Litrelik yağ tankı kapasitesi

 • 1,1 kW 220V 50 Hz elektrik motoru

 • Ø100 mm 1000 bar manometre Wika/Germany

 • Kablolu uzaktan kumandalı ve entegre basınç emniyet valfli

 • Aynı anda birden fazla tork anahtarını çalıştırabilme özelliği

 • Yüksek verimli yağ soğutucusu ile aralıksız çalışma imkanı

 • Rijit ve dayanıklı koruma kafesi

 • CE belgeli ve 2 yıl garantili

 • Türkiye çapında teknik destek ve yedek parça

 • LP Serisi Hidrolik Tork Pompası
 • LP Serisi Hidrolik Tork Pompası
 • LP Serisi Hidrolik Tork Pompası
 • LP Serisi Hidrolik Tork Pompası
ModelÇalışma BasıncıTank HacmiDebilerMotor GücüMotor GerilimiCihaz (*)Yağ SoğutucuYağ Hariç Ağırlık
 (Bar)(Lt)(Lt/dak)(kW)-(adet)-(kg)
LP3-270067-1,6-0,81,1220V-50Hz2 adetVar25
LP3-470067-1,6-0,81,1220V-50Hz4 adetVar27
 (*) Hidrolik tork pompasının aynı anda çalıştırabileceği tork anahtarı sayısı
BoyutlarModel
mmLP3-2LP3-4
H426426
W304304
L445461
LP Serisi Hidrolik Tork Pompaları

LP Serisi 700 Bar Hidrolik Tork Pompaları

LP serisi hidrolik tork anahtarı pompaları kompakt tasarımlı, alüminyum blok ve yağ tankından oluşan taşıması çok kolay hafif tork pompalarıdır. Her tipte hidrolik tork anahtarıyla kullanıma uygun olan LP serisi hidrolik tork pompası hidrolik tork anahtarına basınçlı yağ pompalayan esas elemandır. Yüksek verimli pistonlu pompası değişken debiye sahiptir ve bu sayede tork anahtarının yüksüz durumda daha hızlı çalışmasını temin eder.

LP serisi hidrolik tork pompaları hafif ve ağır sanayide ihtiyaç duyulan tork uygulamaları için özel olarak tasarlanmış endüstriyel kullanıma uygun, yüksek malzeme kalitesine sahip dayanıklı hidrolik torklama ekipmanlarıdır.

LP serisi hidrolik tork pompalarının direkt ithalatını yapan Hidrom, Türkiye'de portföyündeki hafif ve ağır sanayideki tüm işletmelere hidrolik tork anahtarı pompalarının satış ve servisliğini yapmaktadır. Hidrolik tork pompası seçimi ve uygulamanıza özel çözümler hakkında firmamızdan teknik bilgi ve fiyat teklifi talep etmek amacıyla bizimle irtibata geçmek için lütfen tıklayınız.

Kompakt Tasarım

LP serisi hidrolik tork pompaları hafif ve kompakt yapısı sayesinde her türlü şart ve ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Mukavemetli özel alüminyum malzemeden tank ve blok yapısı tork pompasının ağırlığını önemli ölçüde azalttığından, özellikle yüksekte çalışmaya uygundur. Küçük boyutu sayesinde fazla hacim kaplamaz ve rahatlıkla taşınabilir. Pompa bileşenlerini komple çevreleyen çelik kafes ile ağır şartlara son derece dayanıklıdır.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Fonksiyonellik

Hidrom, tork pompası grubunda LP serisi ile, her türlü model ve marka tork anahtarı ile birlikte kullanılabilen fonksiyonel hidrolik tork pompasını müşterilerine sunar. Tork pompasının debisi basınca göre değişkendir ve özellikle büyük tork anahtarları ile rahatlıkla kullanılır.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Yağ Soğutucusu

Yüksek teknoloji ile üretilmiş LP serisi hidrolik tork pompaları standart olarak yağ soğutucu üniteye sahiptir. Tork anahtarları uygulama esnasında seri olarak yağ pompalanmasına ihtiyaç duyar ve bu durum sistemdeki yağın kısa sürede ısınmasına neden olur. LP serisi tork pompaları bünyesindeki yağ soğutucu sayesinde yağın sıcaklığını ideal değerde tutarak verimliliği ve kararlılığı artırır.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Yağ Çıkış Portu

LP serisi hidrolik tork pompaları standart donanım olarak aynı anda iki adet hidrolik tork anahtarını çalıştırmaya uygun blok yapısına sahiptir. Bununla birlikte opsiyonel olarak dört adet hidrolik tork anahtarıçalıştırabilmeye imkan sağlayan blok eklentisi mevcuttur. Kablolu uzaktan kumandası sayesinde tork pompası ile hidrolik tork anahtarı arası mesafenin uzak olduğu konumlarda rahatlıkla işlevsellik sağlar.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Basınç Göstergesi

LP serisi hidrolik tork pompası, üzerinde standart olarak Ø100 mm skala çapında kolay okunan gliserinli ve paslanmaz çelikten gövdeli manometre ile birlikte sunulmaktadır. Manometre dış ortam darbelerine karşı sert plastik koruyucu çerçeve ile donatılmıştır. Tecsis/Wika marka Alman menşeili ve kalibreli basınç göstergesi hassas okuma sağlayarak doğru tork değerine ulaşmayı garanti eder. LP serisi bu sayede, zorlu şartlarda oldukça hassas ve güvenli bir kullanım sunar.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Kolay Sökülüp Takılabilen Hızlı Birleştirme Kaplinleri

LP serisi hidrolik tork pompalarına özel vidalı emniyet kilitli hızlı birleştirme kaplinleri kullanıcıya kolay ve çabuk hortum bağlantısı sağlar. Aynı zamanda LP serisi hidrolik tork pompalarında hızlı birleştirme kaplinlerinden biri erkek, diğeri dişi girişli olarak konumlandırılmıştır. Bu durum, hortum gidiş dönüş hatlarının yanlış akuple edilmesini önler. Tüm bu özellikler ile LP serisi kullanıcısına maksimum iş güvenliği sağlar.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

Çalışma Basıncı ve Hidrolik Tork

LP serisi hidrolik tork pompaları 700 bar basınçta çalışır. Hidrolik tork anahtarının ürettiği tork değeri, uygulanan basınca göre değişkenlik gösterir. LP serisinde basınç istenilen her değere basınç ayar valfi sayesinde rahatlıkla ayarlanabilir.

Hidrolik tork pompası ve hidrolik tork anahtarı; ikiz hidrolik hortum ile birlikte kullanılır. Hidrolik tork pompası tarafından pompalanan basınçlı yağ, hortum ile hidrolik tork anahtarına iletilir.

hidrolik-tork-anahtari-pompasi

TEKLİF TALEP FORMU

BÜLTENE ABONE OLUN

Sayfayı Paylaşın

HİDROM Yüksek Basınç Hidrolik Teknolojileri
İvedik OSB Mah. 1459.Cad. No:48 06378 Yenimahalle/ANKARA/TÜRKİYE
Telefon: +90(312) 3861296 - Faks: +90(312) 3861296